اين سايت را به ديگران نيز
معرفی کنيد


 
درباره  نوشان طب


به سايت شركت نوشان طب خوش آمديد ، سايتی وسيع جهت برآوردن نيازهای گسترده لوازم و تجهيزات پزشكی .

حمد و سپاس ايزد منان را كه با الطاف بيكران خود اين توفيق را به ما ارزانی داشت تا بتوانيم در راه ارتقای سطح سلامت و بهداشت جامعه و رفع نياز مراكز درمانی و گستره پزشكی ميهن اسلامی در زمينه لوازم پزشكی گامهايی هر چند كوچك برداشته و در انجام رسالتی كه بر عهده داريم موثر واقع شويم. گستردگی علوم پزشكی و توسعه روز افزون آن، شرايطی را بوجود آورده كه هر روز شاهد تحولات اساسی و چشمگير در سطح جهان هستيم. اين گسترش و توسعه نياز به منابع مختلف از جمله اينترنت را به عنوان راحت ترين راه دستيابی به اطلاعات و اطلاع رساني، بيش از پيش روشن می نمايد.
در اين راستا و برای نيل به اين هدف، نوشان طب با همكاری جمعی از متخصصان، پژوهشگران، محققان و نيز پرسنل ورزيده و ماهر درصدد هستند تا با تلاشهای  مستمر خود برای رفع كمبودها و نيازهای  موجود، محصولاتی پر بار، معتبر و با كيفيت مناسب را در اختيار پزشكان قرار دهد.

همچنين توانسته ايم دامنه محصولات را از محدوده تهران نيز فراتر برده و با وارد نمودن محصولات متعدد و متنوع در شاخه های  مختلف علوم پزشكي، امكان انتقال تجارب خود را به آحاد جامعه و در اقصی نقاط كشور فراهم كنيم.
استقبال كم نظير از محصولات اين شركت نه تنها موجب غرور ما نگرديده، بلكه رسالت ما را در قبال جامعه سنگينتر، گامهايمان را در راه واردات محصولات غنی استوارتر و عزممان را در جهت ارائه محصولات با قيمت مناسب و كيفيت بالا جزمتر نموده است. ادعايی نيست كه اين مسئوليت را به نحو احسن انجام داده ايم ولی خشنوديم كه قدمهای  اوليه را با استواری هر چه بيشتر در راه عرضه محصولات برگزيده برداشته ايم و اعتقاد داريم كه رضايت خلق موجب خشنودی خالق و خشنودی او پشتوانه عظيم ما در توسعه محصولات برتر است.

در زمينه تجهيزات و وسايل مربوط به اورولوژی و زنان و زايمان اين شركت بعنوان نماينده انحصاری بزرگترين توليد كنندگان لوازم مصرفی اورولوژی و زنان و زايمان اروپا اقدام به واردات نموده است. در طی سالهای  گذشته با توجه به كيفيت و كارآيی و قدرت رقابت چشمگير، اين محصولات به سطح فروش قابل ملاحظه ای رسيده است.

بديهی است اين تلاشها زمانی مفيدتر خواهند بود كه پزشكان عزيز و دانش پژوهان گرامی بذل عنايت فرموده تا با ارائه پيشنهادها و انتقادهای خود ما را در بهبود كمی و كيفی كارهای انجام شده راهنمايی نمايند تا بتوانيم در آينده محصولاتی با كيفيت بهتر تقديم حضورشان نماييم.